V ČEM JSME LEPŠÍ

Naše nabídka je lepší, než nabídka konkurence. Za tímto troufalým tvrzením si stojíme - stálo nás nemalé úsilí přijít s něčím, co konkurence nemá a co by Vám, našim zákazníkům, mohlo ještě chybět ke spokojenosti. Naše keramické nože jsou kvalitní a za rozumnou cenu, to je ovšem samozřejmost. K tomu navíc přidáváme několik zajímavých bonusů:

Za Váš rozbitý nůž 50% sleva na nový

Keramické nože jsou ostré jako břitva, ale také křehké. I když už víte, jak se keramické nože používají, je nám jasné, že někdy člověk prostě není dost pozorný a může si nůž poškodit. Schovejte si daňový doklad, protože my Vám za poškozený nůž dáme nový - za poloviční cenu.

Kompletní nabídka nožů všech velikostí

I když některé délky nožů použijete s bídou jednou za týden, pokud je nemáte, situace končí zbytečnou improvizací. Náš internetový obchod jako jediný nabízí keramické nože všech velikostí, ve dvou barvách a dokonce i keramické nože na pečivo.

Nejnižší náklady na dopravu

Poštovné a balné dokáže nepříjemně prodražit každý nákup. My Vám umíme naše keramické nože poslat levněji! Více v článku o naší spolupráci se službou Zásilkovna.cz

Luxusní dárkové balení

Darujte mámě, babičce, manželce nebo dospělé dceři keramické nože! Praktického pomocníka do kuchyně totiž nemusíte pracně balit nebo hledat pěknou krabičku - keramické nože Homeware Vám přijdou již zabalené do pevné papírové krabičky, která se hodí jako dárkový obal

Přebroušení Vašeho nože

Keramické nože vydrží ostré mnohonásobně déle, než ocelové. V tom je také jejich největší výhoda pro domácí použití, málo která domácnost má doma nástroje na pravidelné broušení ocelových nožů. Keramické nože se kvůli své vysoké tvrdost brousí jen velmi obtížně a je zapotřebí speciálního brousku a ruky zkušeného pracovníka. Firma Homeware své nože na požádání zdarma přebrušuje. Broušení keramického nože odstraní i drobné zoubky na čepeli, které mohou vzniknout nešetrnou manipulací. Váš keramický nůž bude po nabroušení zdarma zase jako nový.

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
» Doporučte nás!

Provozovatel

HOMEWARE s.r.o.
Syrovice 349
664 67 Syrovice

Tel.: +420 725390797
E-mail: obchod@homeware.cz
HOT-LINE

navštivte také eKitchenAid.cz

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail pro odběr novinek:

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.