Stolní mixér Artisan 5KSB4026 pistáciová
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

Stolní mixér Artisan 5KSB4026 pistáciová

Výrobce:
Katalog. číslo:5KSB4026EPT
Dostupnost:Skladem
Naše cena: 7099 Kč bez DPH, 8590 Kč vč. DPH
Doprava:ZDARMA
DORUČENÍ:Zboží odesíláme následující pracovní den. Doručení objednaného zboží funguje za pomocí kurýrní služby DPD.
Počet: ks

Představujeme Vám novinku roku 2020 od společnosti KitchenAid - stolní mixér, který přijme nové výzvy v kuchyni, kde poznáte rozdíl mezi hladkým a hedvábným, krémovým a sametovým, pěnivým a napěněným.

Tento zážitek vám umožní profesionálně vyrobený mixer K400 s motorem o maximálním výkonu 1,5 HP* a stabilní litinovou základnou. Je navržen tak, aby vytvořil perfektní chuť, bez ohledu na to, kam až vás kulinářská inspirace zavede.

Díky kombinaci jedinečného asymetrického nože, výkonného motoru a žebrované skleněné nádoby můžete tvrdé přísady rozmixovat ještě více najemno a dosáhnout tak dokonalé textury i chuti, zpracovat všechny ingredience od jemných až po ty vláknité. Bez námahy zpracuje ořechy do lahodných krémových oříškových másel, vytvoří nadýchanou paštiku, hladkou omáčku, krémovou polévku, lahodné smoothie, zeleninové pyré, dezerty, palačinky, koktejly, osvěžující sorbety či ledové tříště.

Nové provedení mixéru s 1,4l skleněnou nádobou je dostupné v celé řadě stylových barev. Mixer tak sladíte s osobností kuchaře a atmosférou kuchyně. Vytvořte prostor pro tento chytrý a silný doplněk k oblíbené řadě spotřebičů KitchenAid.

Technické parametry:

 • Příkon 1200 W (nevyjadřuje výkon motoru)
 • Výkon Motor s maximálním výkonem 1,5 HP*
 • Napětí 220-240V / 50-60Hz
 • Počet otáček 600–16 000/minuta
 • Rychlosti 5 volitelné, 3 přednastavené + pulz
 • Materiál motorové jednotky KOVOVÝ ODLITEK
 • Délka kabelu 91 cm
 • Rozměry výrobku 40,1 × 19,28 × 22,91 cm
 • Rozměry balení 27,94 × 43,18 × 31,12 cm
 • Hmotnost výrobku 6,62 kg
 • Hmotnost balení 7,48 kg
 • Objem skleněné nádoby 1,4 L

Standardní příslušenství

Žebrovaná skleněná nádoba s vyznačenou měrnou škálou o objemu 1,4l  5KSB2048JGA
Hranatý tvar nádoby a vylepšené vnitřní žebrování zvyšují výkon a tvoření víru. Zvednuté vnitřní rohy nádoby tlačí přísady do víru mixování a zkosené horní vnitřní rohy usnadňují vylévání obsahu. Navrženo a zkonstruováno pro další optimalizaci výkonu mixéru. Lze mýt v myčce na nádobí.

Víko s otvory, pevným těsněním a odnímatelnou odměrkou na přísady (až 60 ml)
Bezpečně dosedne na nádobu a minimalizuje riziko rozlití. Víko je vyrobeno ze silikonu a snadno se snímá a čistí. Odměrka bez BPA k odměřování a přidávání přísad během mixování. Lze mýt v myčce na nádobí.

Asymetrický nůž z nerezové oceli - naostření a přesný úhel nože optimalizuje výkon a mixování. 3 mm silný nůž z tvrzené nerezové oceli mixuje pod 4 různými úhly. Lze mýt v myčce na nádobí.

3 přednastavené programy:


Drcený led: mixér používá optimální rychlost. Po dobu 30 sekund vyvolává prudké pulzování při rychlosti 600–1 000 ot/min, takže se led usadí v různých pozicích a poté se při vysoké rychlosti opět rozdrtí.

Ledové nápoje: postupně zvyšuje výkon k rozmixování tvrdých potravin.
Mixování probíhá po dobu 10 sekund při rychlosti 6 000 ot/min, po dobu 5 sekund při rychlosti 4 000ot/min, po dobu 10 sekund při rychlosti 12 000 ot/min a po dobu 5 sekund při rychlosti 16 000 ot/min, takže mixér drtí led na malé a rovnoměrně kousky.

Nastavení smoothie: pomocí optimální doby a rychlosti mixování vytvoří vynikající smoothie. Mixér po dobu 45 sekund automaticky mixuje při rychlosti 14 000 ot/min, takže si hravě poradí s tvrdými přísadami a dosáhne konzistentních výsledků.

Barva

Ta je pro Vás velmi důležitá, a tak v KitchenAid vytvořili mixér K400 v nádherných barvách, takže si můžete přizpůsobit mixér svému stylu, buďte jedineční nebo najděte inspiraci pro nápady v barevné kuchyni.

Vlastnosti a výhody

 • Záruka - na tento model se vztahuje 5 let záruky.
 • Adaptivní motor s řízením rychlosti motoru Intelli-Speed - na základě obsahu upraví optimální rychlost a zpracuje jakékoliv přísady.
 • Jedinečný naostřený asymetrický nůž z nerezové oceli pod správným úhlem - mixuje pod 4 různými úhly, díky čemuž vtáhne obsah do středu nádoby a zpracuje i ty nejtužší přísady.
 • 1,4l skleněná žebrovaná nádoba - vhání obsah zpět na nože, takže se při mixování vytvoří silný vír, díky kterému se zpracují i tuhé přísady.
 • Jednoduché intuitivní ovládání - knoflík pro volbu 5 rychlostí včetně pulzování. 3 přednastavené programy (drcený led, ledové nápoje, smoothie) a cykly samočištění.  Pomocí řady různých rychlostí lze vytvořit ty nejlepší chuťové kombinace a dosáhnout požadované textury a chuti.
 • Stabilní litinová základna a litinový knoflík - robustnost, stabilita, odolnost a snadné čištění.

Objevte nové možnosti pomocí doplňkového příslušenství mixéru (prodává se samostatně):

 • 500ml osobní nádoba
 • 200ml nádoba na malé množství
 • 1l lis na citrusy k vytvoření nových chutí

 Videa:


* Výkon motoru mixéru byl změřen dynamometrem – přístrojem, kterým se v laboratořích běžně měří mechanický výkon motoru. Naše špičková referenční hodnota výkonu motoru (HP) 1,5 vyjadřuje výkon samotného motoru, nikoliv výkon mixéru uvnitř nádoby mixéru. Stejně jako u jakéhokoliv jiného mixéru výkon v nádobě není stejný jako výkon motoru samotného.

Naši zákazníci k tomuto zboží ještě přikoupili

Zpět na předchozí stránku.

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
» Doporučte nás!

Provozovatel

HOMEWARE s.r.o.
Syrovice 349
664 67 Syrovice

Tel.: +420 725390797
E-mail: obchod@homeware.cz
HOT-LINE

navštivte také eKitchenAid.cz

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail pro odběr novinek:

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.