Bamix sada 5 kuchyňských pomocníků
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

Bamix sada 5 kuchyňských pomocníků

Výrobce:
Katalog. číslo:BFBAMSETPROMO - h
Dostupnost:Skladem
Naše cena: 578 Kč bez DPH, 699 Kč vč. DPH
Doprava od:99 Kč
DORUČENÍ:Zboží odesíláme následující pracovní den. Doručení objednaného zboží funguje za pomocí kurýrní služby DPD.
Počet: ks

Představujeme Vám 5 praktických kuchyňských pomocníků v červeném provedení od společnosti Bamix, kteří nadchnou Vaše oči i srdce a zkrátka Vás uchvátí. 

Čisticí kartáček z červeného plastu dokonale odstraní nečistoty a zbytky vláken z pokrmů z nerezových sekacích nožů a disků bamix®.

Proč si koupit tuto sadu?

  • Pomůže vám tak udržet váš mixér v bezvadném pořádku.
  • Pružná plastová stěrka nenápadného, leč promyšleného designu, je svým tvarem přizpůsobena tak, aby umožnila naprosto dokonalé vytření stěn bamix® food processoru.
  • Vařečka vyrobená z červeného silikonu díky své velikosti najde využití nejen při práci s tyčovými mixéry bamix®, ale i při běžném vaření.
  • Úzká silikonová špachtle(těrka) červené barvy najde využití nejen při stírání zbytků umixovaného pokrmu z vnitřku některé z bamix® nádob, ať už to bude nerezový hrnek nebo nádoba z Tritanu®. Objevíte v ní dokonalou pomocnici při přípravě jakéhokoli těsta, respektive při jeho přelévání do pečicí formy.
  • Silikonový štětec, z odolného materiálu, využijete nejen při práci se svým bamix® tyčovým mixerém, ale i při běžném vaření, pečení či grilování.
  • Všechny lze bez problémů mýt v myčce nádobí.

Co sada obsahuje?

Silikonový štětec s pružnými silikonovými "štětinami" využijete při potírání pánve nebo pekáče olejem stejně tak jako pro natírání marinády při grilování.

Silikonovou vařečku z červeného silikonu díky svým rozměrům a prohnutí může být používána také jako mělká naběračka nebo velká lžíce.

Čisticí kartáček na disky je svým tvarem dokonale přizpůsobený na čistění nerezových nástavců tyčových mixérů bamix®.

Úzká silikonová špachtle - červená špachtle se stane oblíbenou pomocnicí nejen při práci s nádobami bamix® , ale také při práci s řidšími těsty nebo při uhlazování dortových krémů.

Pružná plastová stěrka - malá ale šikovná stěrka z pružného červeného plastu, pomocí které zbavíte svůj bamix foodprocessor všech zbytků, které ulpěly na jeho stěnách.

Výhody mixérů bamix®

Ponorné mixéry od Švýcarské značky bamix® představují kvalitu, trvanlivost a nadčasový design. Už od roku 1954, kdy byl vyroben první tyčový nebo pokud chcete, ponorný mixér, se kladl důraz na několik důležitých vlastností mixéru: kvalitu zpracování, kompaktnost a dlouhodobá životnost mixéru díky maximálnímu použití kovových dílů, vysokým standardem výroby a kontrolou každého jednotlivého kusu. Díky tomu, že je společnost Esge AG vlastníci značku bamix® orientovaná posledních 60 let převážně na výrobu tyčových mixérů, proslavily se její mixéry bamix® po celém světe. Raritou je i fakt, že společnost má stále k dispozici náhradní díly i pro mixéry vyrobené před 30 lety. Ponorný tyčový mixér bamix® je tak pomocníkem do domácnosti děděným z generace na generaci.

Naši zákazníci k tomuto zboží ještě přikoupili

Zpět na předchozí stránku.

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
» Doporučte nás!

Provozovatel

HOMEWARE s.r.o.
Syrovice 349
664 67 Syrovice

Tel.: +420 725390797
E-mail: obchod@homeware.cz
HOT-LINE

navštivte také eKitchenAid.cz

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail pro odběr novinek:

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.