Woll Nowo Titanium soté pánev s odnímatelnou rukojetí, 24 cm
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

Woll Nowo Titanium soté pánev s odnímatelnou rukojetí, 24 cm

Výrobce:
Katalog. číslo:1724IL
Dostupnost:Na objednávku
Naše cena: 2248 Kč bez DPH, 2720 Kč vč. DPH
Doprava:ZDARMA
DORUČENÍ:Zboží je skladem u dodavatele, o termínu dodání Vás budeme informovat (určitě bude delší doba dodání cca. 3-5 týdnů, platba převodem není vyžadována) Nebo nám zavolejte 725 390 797.
Počet: ks

Kulatá titanová soté pánev od německého výrobce Woll, z hliníkové slitiny s odolným titanovým nepřilnavým povrchem, s odnímatelnou rukojetí. Velikost 24 cm, objem 2,5 l. Velmi dobře vede teplo.

Tato pánev je vyrobená jako hliníkový odlitek, což je technologie, která dosahuje lepších výsledků, než tvarování nádobí z plechu. Pánev tak lépe drží tvar a nemá tendenci se při zahřátí deformovat, rovněž tak uchycení madla není nýty (jako u plechu), ale nasazením do protikusu, který je součástí odlitku (proto může být madlo odnímatelné).

Titanová technologie vypaluje povrch pánve plazmovým hořákem za přítomnosti oxidu titaničitého, čímž dojde k docílení extrémní tvrdosti, odolnosti proti poškození, a dalšímu zpevnění pánve proti deformaci. Povrch pánve je nepřilnavý, bez obsahu těkavých látek a přívětivý k životnímu prostředí. Při jeho nanášení se rovněž uplatňuje vypalování při vysoké teplotě, díky čemuž je povrch velmi dobře slinutý s tělem pánve.

Dno pánve obsahuje plotnu z magnetického železa, která zajišťuje fungování na indukci, i lepší akumulaci tepla při vaření - dno je 9 mm vysoké a opravdu nepřipaluje.

Odnímatelná rukojeť ušetří místo při skladování, šetří i místo na plotně a pokud máte malé děti, zajišťuje i to, že si dítě nestáhne pánev za trčící madlo na sebe.

Vlastnosti a výhody:

  • Tělo pánve z tvrzené hliníkové slitiny - rychlá akumulace a distribuce tepla po celém povrchu
  • Indukční plát po celém povrchu dna pánve
  • Odlito z 1 kusu - vyšší odolnost mechanickému i termickému poškození
  • Odolný nepřilnavý povrch bez obsahu PFOA
  • Ergonomická odnímatelná rukojeť, tepelně odizolovaná
  • Lze mýt v myčce nádobí
  • Na všechny druhy sporáků včetně indukčních, i pro použití v troubě (při teplotě do 250°C)
  • Průměr 24 cm, výška 7 cm, objem 2,5 l

Založení společnosti Norbert Woll GmbH se datuje k roku 1979, ale prodej nepřilnavého nádobí zastřešené pod touto značkou začal ještě 5 let před založením společnosti. Pod jménem Woll si představíte sadu kuchyňského nádobí, které vzniká originální technikou odlévání hliníku a následnému zpracování pomocí lidské ruky už od roku 1983. Tato technika se za více než 30 let od její existence nepřesunula z Německa ani se výrazně nezměnila. Proto jsou nepřilnavé pánve, hrnce a rendlíky značky Woll pojmem kvality při vaření.

Video:

Naši zákazníci k tomuto zboží ještě přikoupili

Zpět na předchozí stránku.

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
» Doporučte nás!

Provozovatel

HOMEWARE s.r.o.
Syrovice 349
664 67 Syrovice

Tel.: +420 725390797
E-mail: obchod@homeware.cz
HOT-LINE

navštivte také eKitchenAid.cz

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail pro odběr novinek:

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.