Staub pekáč na rybu s poklicí, mořská modř, 31 cm
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

Staub pekáč na rybu s poklicí, mořská modř, 31 cm

Výrobce:
Katalog. číslo:11223337
Dostupnost:Skladem
Naše cena: 5579 Kč bez DPH, 6750 Kč vč. DPH
Doprava:ZDARMA
DORUČENÍ:Délka odeslání max. 2 pracovní dny.
Počet: ks

Představujeme Vám pekáč na rybu s poklicí od společnosti Staub. Pekáčje vhodný na všechny druhy vaření či smažení ryb, a je vyroben z jemné smaltované litiny, oceňované šéfkuchaři zejména pro rovnoměrné rozložení tepla. Tento litinový pekáč je idální pro dušení,pečení ryb, které můžete servírovat přímo z něj.

Litina je velmi odolná vůči teplotním šokům, ale také je odolná vůči poškrábání. Její stálý vzhled a nadčasový design se ideálně hodí i pro servírování přímo z hrnce. Díky svému nepřilnavému povrchu se hodí i na karamelizování, restování, dušení ale především pro pomalé vaření. Litinové nádobí Staub se velmi lehce udržuje a je velmi pohodlné při používání.

Vlastnosti a parametry:

  • ideální na přípravu ryb a následné servírování
    vyrobeno z litiny
    na všechny typy sporáků včetně indukce
    vhodné do myček nádobí
    rozměr: 31 cm / 0,7 l

Výroba litinového nádobí zahrnuje stovky vizuálních i technických kontrol. Proto si můžete být jistí jedinečnou kvalitou a precizností se kterou do vaši domácnosti vstoupí nádobí Staub. Odlévání litého nádobí není lehký úkol. Výroba začíná přípravou hliníkové formy, díky které vznikne písková forma určená pouze k jednomu odlitku. Odlévání taveniny ze surového železa a koksu probíhá automaticky, pod dozorem lidského oka. Z odlitku je na vibrujícím pásu postupně sklepán zbytek pískové formy a následně se ručně začišťuje. Výrobek už má konečný tvar, ale ještě potřebuje hodně péče, aby měl vlastnosti, které jsou pro litinu typické. Pak už je na řadě zušlechťování, kdy výrobek prochází obroušením nálitků, otryskáváním ocelovým pískem a smaltováním, které probíhá až ve 3 vrstvách. K dokončení jedinečného hrnce už chybí jen vypálení při teplotě 800°C po dobu 30 minut.

Naši zákazníci k tomuto zboží ještě přikoupili

Zpět na předchozí stránku.

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
» Doporučte nás!

Provozovatel

HOMEWARE s.r.o.
Syrovice 349
664 67 Syrovice

Tel.: +420 725390797
E-mail: obchod@homeware.cz
HOT-LINE

navštivte také eKitchenAid.cz

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail pro odběr novinek:

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.