Emile Henry Delight keramický hrnec na indukci se samopodlévací poklicí, 2,0 l
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

Emile Henry Delight keramický hrnec na indukci se samopodlévací poklicí, 2,0 l

Výrobce:
Katalog. číslo:776620
Dostupnost:Skladem
Původní cena: 2975 bez DPH, 3600 vč. DPH
Naše speciální cena: 2886 Kč bez DPH, 3492 Kč vč. DPH
SLEVA:3%
Doprava:ZDARMA
DORUČENÍ:Délka odeslání max. 2 pracovní dny.
Počet: ks

Představujeme Vám kolekci keramického nádobí na indukci DELIGHT od společnosti Emile Henry. Všechny výrobky firmy Emile Henry jsou vyráběny ručně, za použití ryze přírodních materiálů - kvalitní burgundské hlíny, písku a vody. Díky generacemi ověřeným postupům, ruční kontrole každého kusu a inovativní technologii High Resistance®, jsou výrobky odolné nárazu a poškrábání - jídlo v nich lze nejen upéci, ale i krájet a servírovat. Glazování za vysokých teplot zaručuje barevnou stálost a nádobí tak může být bez obav umýváno v myčce nádobí.

Menší keramický hrnec na indukci se samopodlévací poklicí je vhodný pro použití na všech zdrojích tepla včetně indukce, v klasické troubě a dokonce i v mikrovlnné troubě nebo mrazáku. Navíc byl vyroben v krásném matném provedení.

Již od roku 1850 vyrábí francouzský Emile Henry keramické nádobí. Nová kolekce Delight určená také na indukční plotýnky vychází z několikaletého výzkumu. Nádobí je lehké, výkonné a elegantní. Usnadní vám přípravu nejen dušených jídel na jakémkoliv typu plotýnky. Lze jej použít také pro zapékání v troubě. Nová technologie výroby zvyšuje odolnost vůči teplotním šokům. Pro své oblé tvary a moderní matný povrch v břidlicové barvě se hodí do většiny typů interiérů. Ideální pro ty, kteří rádi přirozené vaření v nádobí z udržitelných zdrojů. Vychutnejte si tak plody několikaleté práce i vy a udělejte si radost s kolekcí Delight.

Vlastnosti a parametry:

 • Vysoce kvalitní keramický materiál Flame Ceramic® s odolností proti teplotním šokům
 • Nová technologie výroby vycházející z dlouholetého výzkumu
 • Materiál je zhruba o 30 % lehčí než litina (používaná také pro pozvolné vaření)
 • Díky chromovému plátu vhodné na všechny zdroje tepla včetně indukce
 • Nádobí lze používat i na indukčních plotýnkách s funkcí booster
 • Hrnce i s poklicemi využijete také pro zapékání v troubě
 • Můžete používat také v mikrovlnné troubě, mrazáku či myčce nádobí
 • Ideální pro pozvolné dušení i restování na prudkém ohni
 • Systém samopodlévání díky vypouklým poklicím s výstupky
 • Hranatý úchyt poklice umožňuje stabilní odložení poklice vzhůru nohama
 • Odolná glazura usnadňuje údržbu, navíc jde o naprosto přírodní povrch
 • Harmonický, nadčasový design z pera designérky Véronique Marie
 • Každý kousek je originál vyrobený ručně ve Francii
 • Objem 2 l
 • Prodloužená 5letá záruka

Proč vybrat keramické nádobí Emile Henry?

 • Emile Henry je rodinná firma, která tradiční keramice dává nový rozměr. Ať už je to precizní ruční práce, nadčasový design nebo přírodní barvy glazury, které se hodí téměř do každé kuchyně. Keramické nádobí značky Emile Henry není jen funkční, ale také skvěle vypadá na stole.
 • Výrobky jsou označené na dně logem Emile Henry a rokem, ve kterém byl daný výrobek zhotoven. Dále jsou výrobky opatřené číslem pracovníka, který výrobek zhotovil, díky tomu může tato společnost poskytnout záruku na 10let vztahující se na výrobní vady.
 • High Resistance - nádobí z kolekce High Resistance je vysoce odolné vůči nárazu nebo poškrábání. Dále je také odolné vůči teplotním šokům po vyjmutí z mrazáku můžete rovnou vložit do trouby, nádobí nepopraská. Není určena pro používání na zdrojích přímého tepla, jako jsou plynové nebo elektrické plotny.
 • Skvěle odolává teplotním šokům
 • Keramické nádobí vhodné do myčky nádobí
 • Keramické nádobí vhodné do mikrovlnné trouby

Výhody vaření v keramickém nádobí série Delight

 • Nabízí výhody zdravého vaření a respektuje nutriční vlastnosti ingrediencí. Je lehčí než litina, pro svůj nepřilnavý povrch se také snadno čistí. Díky oblému tvaru bez rohů se v nádobí dobře míchají suroviny, a to například i za pomoci kovového náčiní. Keramika Flame Ceramic® má navíc tu výhodu, že udrží váš pokrm teplý až po dobu 30 minut. V klidu si tak vychutnáte polévku či popovídáte s rodinou u předkrmu.
 • Nádobí Delight Emile Henry rozvádí teplo rychle a po celém povrchu, ještě rychleji než litinové nádobí. Použitý keramický materiál je vypalován při vyšší teplotách a díky nové technologii výroby velmi dobře snáší i teplotní šoky. Ve stejném hrnci tak můžete prudce orestovat maso a posléze jej vařit při mírných teplotách, podle vašich potřeb. Pod glazurou schovaný kovový plát pak umožňuje použití na všech druzích tepla včetně indukce, pro vysokou tepelnou odolnost se nemusíte obávat ani funkce booster na indukčních plotnách.

Samopodlévací poklice s postranními uchy a velkým úchytem

 • Speciálně designované poklice vypouklého tvaru s malými výstupky na vnitřní straně pomáhají cirkulaci vlhkosti během vaření. Kondenzované kapky vody tak stékají zpět do hrnce, díky čemuž připravovaný pokrm nevysychá, nepřipaluje se, udržuje si svou přirozenou vůni a je křehce lahodný. Ucha hrnců i postranní ucha poklice jsou postavena do stejné pozice tak, aby po přiklopení poklice tvořili jeden velký úchyt pro pohodlné přenášení nádobí. Třešničkou na dortu je pak výrazně designovaný hranatý úchyt poklic, díky němuž můžete během vaření poklici v obrácené poloze odložit na pracovní plochu bez jejího potřísnění.

Výrobky jsou označené na dně logem Emile Henry a rokem, ve kterém byl daný výrobek zhotoven. Dále jsou výrobky opatřeny číslem pracovníka, který výrobek zhotovil. Díky praktickému značení může společnost poskytnout záruku na 5 let vztahující se na výrobní vady.

Naši zákazníci k tomuto zboží ještě přikoupili

Zpět na předchozí stránku.

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
» Doporučte nás!

Provozovatel

HOMEWARE s.r.o.
Syrovice 349
664 67 Syrovice

Tel.: +420 725390797
E-mail: obchod@homeware.cz
HOT-LINE

navštivte také eKitchenAid.cz

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail pro odběr novinek:

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.