Peugeot Tahiti TRIO set na pepř, sůl a muškátový oříšek
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

Peugeot Tahiti TRIO set na pepř, sůl a muškátový oříšek

Výrobce:
Katalog. číslo:28770
Dostupnost:Skladem
Původní cena: 2479 bez DPH, 2999 vč. DPH
Naše speciální cena: 2231 Kč bez DPH, 2699 Kč vč. DPH
SLEVA:10%
Doprava:ZDARMA
DORUČENÍ:Zboží odesíláme následující pracovní den. Doručení objednaného zboží funguje nadále bez omezení za pomocí kurýrní služby.
Počet: ks

Představujeme Vám jedny z nejkvalitnějších mlýnků na koření od společnosti Peugeot. Tyto mlýnky nejsou jen běžné zboží, ale od roku 1810 jsou symbolem francouzské vášně pro gastronomii. Na rozdíl od jiných značek, které své mlýnky vyrábějí převážně v Číně jsou těla mlýnků a mlecí mechanismy výhradně vyráběny ve vlastních provozech Peugeot ve Francii. Mlýnky jsou ručně je kompletovány a pracovníci, kteří každému mlýnku dávají nedocenitelný dotyk lidské ruky a dbají na kvalitu výrobků. Kontroloři pak už jen ověří součinnost jednotlivých součástí mlýnku a jeho bezchybné fungování. Díky tomu mohou potom garantovat celoživotní záruku na mlecí mechanismus, kterou společnost Peugeot svým produktům poskytuje.

Mlýnky na pepř a sůl Tahiti od francouzské společnosti Peugeot se staly velmi oblíbené pro své decentní jemné linie, které podtrhují ergonomicky zpracované bukové dřevo. Korunka z broušené nerezové oceli ve spojení se zinkovou a světle šedou barvou jen umocňuje eleganci, která z těchto mlýnků vyzařuje. Jednoduché, a přece důmyslné linie ozdobí každý stůl.
Mlecí mechanismus, na který je poskytována celoživotní záruka, je obousměrný. Nastavitelná hrubost mletí utažením / povolením korunky (vrchni kovová část mlýnku). Mlýnky jsou rozlišeny písmeny P a S na vrchní straně korunky.

  • bukové dřevo
  • zinková / světle šedá
  • 15 cm
  • Peugeot Mlýnek na muškátový oříšek

Kvalitní mlýnek od Peugeot na muškátový oříšek, inspirovaný tvarem muškátového oříšku, je vyrobený z průhledného akrylátu. Kromě jednoho oříšku, který je umístěn v mlecím mechanismu, můžete do těla mlýnku uložit 7 - 8 muškátových oříšků, které díky průhlednému materiálu budou elegantní ozdobou a nikdo tak nebude moci být na pochybách, k čemu tento mlýnek slouží. Jistě oceníte jedinečnou chuť čerstvě namletého muškátového oříšku.
Na mlecí mechanismus, tak jako na všechny mlecí mechanismy od Peugeot, se vztahuje celoživotní záruka.

  • akryl
  • 11 cm
  • pouze na muškátový oříšek
Naši zákazníci k tomuto zboží ještě přikoupili

Zpět na předchozí stránku.

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
» Doporučte nás!

Provozovatel

HOMEWARE s.r.o.
Syrovice 349
664 67 Syrovice

Tel.: +420 725390797
E-mail: obchod@homeware.cz
HOT-LINE

navštivte také eKitchenAid.cz

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail pro odběr novinek:

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.