Peugeot mlýnek na sůl Bistro Antique
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

Peugeot mlýnek na sůl Bistro Antique

Výrobce:
Katalog. číslo:30940
Dostupnost:Skladem
Naše cena: 785 Kč bez DPH, 950 Kč vč. DPH
Doprava od:99 Kč
DORUČENÍ:Délka odeslání max. 2 pracovní dny.
Počet: ks

Představujeme Vám mlýnky Peugeot, které nejsou jen zboží, ale od roku 1810 jsou také symbolem tradice a francouzské vášně pro gastronomii a umění užívat života. Těla mlýnků a mlecí mechanismy jsou vyráběny výhradně ve vlastních provozech Peugeot ve Francii a ručně je kompletují pracovníci, kteří každému mlýnku dávají nedocenitelný dotyk lidské ruky, který mlýnky Peugeot odlišuje od čínských výrobků, které vznikají doslova bez zásahu lidského faktoru. Kontroloři pak ověří součinnost jednotlivých součástí mlýnku a jeho bezchybné fungování. Díky tomu Peugeot poskytuje celoživotní záruku na mlecí mechanismus.

Peugeot mlýnek Bistro Antique

První mlýnek na sůl a pepř Bistro, se svým typickým decentním zdobením, byl zkonstruován v roce 1874. Technologie zpracování byla samozřejmě přizpůsobena 21. století, přesto je klíčovým komponentem těchto mlýnků bukové dřevo stejně jako tomu bylo v minulosti. Není pochyb o tom, že tyto mlýnky budou decentní ozdobou každého stolu. S novou nostalgickou kolekcí Antique se vrátíte zpět v čase. Záměrně vytvořená patina dává připomenout více než 200 let trvající tradici ruční výroby originálních a ikonických francouzských mlýnků.
Mlýnek z bukového dřeva bude pomyslnou třešničkou na dortu na vašem prostřeném stole. Snadné plnění po odšroubování korunky a sejmutí vrchní části. Při mletí otáčejte horní částí mlýnku ve směru hodinových ručiček. Na mlecí mechanismus, který je vyroben z nerezové oceli 18/10, ošetřené patentovanou metodou pro vyšší odolnost korozi, opotřebení a pro dlouhotrvající ostrost, je poskytována celoživotní záruka.Nastavitelná hrubost mletí utažením / povolením korunky (vrchní kovová část mlýnku).

 • Mlýnky jsou rozlišeny písmeny P a S na vrchní straně korunky.

Mlýnek na sůl: mlecí mechanismus na sůl je konstruován tak, aby drtil hrubou suchou sůl - mořskou i kamennou. Ideálně s krystaly o průměru 4 mm a méně.
(mlýnek na sůl nelze použít k mletí pepře)

Mlýnek na pepř: mlecí mechanismus má spirálovitý tvar a je opatřen dvojitou řadou zubů, které zrnka pepře navádějí a přidržují k zaručení dokonalého namletí. Doporučujeme používat sušená zrnka pepře o průměru 6 mm a méně, a to pepř bílý, černý nebo zelený. Směsi barevných pepřů by neměly obsahovat více než 15% červeného (růžového) pepře. Lze použití i k mletí sušeného koriandru.
mlýnek na pepř nelze použít k mletí soli

 • záměrně vytvořená patina
 • materiál: bukové dřevo
 • velikost: 10 cm
 • použití: sůl
Naši zákazníci k tomuto zboží ještě přikoupili
 • Staub Cocotte hrnec kulatý, hořčicová, 26 cm / 5,2 l
  NOVINKA! AKCE Staub Cocotte hrnec kulatý, hořčicová, 26 cm / 5,2 l
  průměr 26 cm objem 5,2 l 5143 Kč bez DPH, 6222 Kč vč. DPH
 • Plynový gril Meridian 3+1 nerezový Plynový gril Meridian 3+1 nerezový

  výkon: 12,5 kW
  grilovací plocha: 3130 cm2
  3 nerezové hořáky
  1 přídavný hořák v levé polici
  rozměry grilu: 110,2 x 147,7 x 63,5 cm
  hmotnost: 58 kg

  14868 Kč bez DPH, 17990 Kč vč. DPH
 • Food processor 5KFP1319 královská červená Food processor 5KFP1319 královská červená Balení obsahuje: Food Processor o objemu 3,1 l Univerzální nůž Hnětač na těsto Externě nastavitelný plátkovací a krájecí kotouč Oboustranný jemný a střední strouhací kotouč Sada na krájení kostiček a nástroj na čištění sady Víko pro uchovávání nebo pro uložení do chladničky Vyklápěcí víko s širokou plnící trubicí a pěchovačem 3 v 1 Adaptér pohonu 6686 Kč bez DPH, 8090 Kč vč. DPH
 • Sítko na čaj STUDIO Sítko na čaj STUDIO Rozměr: 1,5 x 1,5 x 16,5 cm 330 Kč bez DPH, 399 Kč vč. DPH

Zpět na předchozí stránku.

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
» Doporučte nás!

Provozovatel

HOMEWARE s.r.o.
Syrovice 349
664 67 Syrovice

Tel.: +420 725390797
E-mail: obchod@homeware.cz
HOT-LINE

navštivte také eKitchenAid.cz

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail pro odběr novinek:

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.