OPINEL VRI N°08 Tour de France 2019 potisk
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

OPINEL VRI N°08 Tour de France 2019 potisk

Výrobce:
Katalog. číslo:002317
Dostupnost:Na objednávku
Naše cena: 818 Kč bez DPH, 990 Kč vč. DPH
Doprava od:99 Kč
DORUČENÍ:Zboží je skladem u dodavatele, o termínu dodání Vás budeme informovat (určitě bude delší doba dodání cca. 2-5 týdnů, platba převodem není vyžadována).
Počet: ks

Představujeme Vám výrobky francouzské společnosti Opinel. Jeden z prvních nožů vyrobil v roce 1890 Joseph Opinel a dodnes se jedná o rodinnou firmu vyrábějící kvalitní nože. A také díky své kvalitě, spolehlivosti a osobitému jednoduchému designu se staly nože Opinel kultovními, zejména mezi všemi outdoorovými nadšenci. Výroba probíhá tradičními postupy v Chambéry v Savojských Alpách ve Francii, kde jsou vyřezávány střenky a kovány čepele, ty se pak ručně kompletují a brousí do vysoké kavlity.

S ohledem na ekologii a efektivnost výroby pochází 95% dřeva na výrobu rukojetí přímo z Francie, dováží se jen exotická dřeva pro střenky luxusních dárkových nožů. Čepele nožů jsou, podle účelu vyráběny ze špičkové švédské karbonové nebo nerezové oceli. Jsou vyráběny z jediného plátu kalené oceli, která je odolná a díky tomu nůž zůstane dlouho ostrý. Kvalitní a silně lakovaná odolná dřevěná rukojeťVám krásně padne do ruky. Praktický zahradnický set v dárkovém balení je ideálním dárkem pro všechny nadšené zahrádkáře. Nůž je skládací, je opatřen bezpečnostní patentovanou pojistkou Virobloc proti zavření a otevření nože.

Zavírací nůž Opinel N°08, Tour de France 2019, sublimační tisk

Zavírací nůž Opinel VRI N°8 má rukojeť ze světlého habrového dřeva, která je metodou sublimačního tisku ozdobena barevnými postavičkami závodníků, jedoucích slavný závod Tour de France. Čepel zavíracího nože je z nerezové leštěné oceli Sandvik 12C27M. Nůž je dodáván v kartonové krabičce, zdobené logem slavného francouzského závodu.

Nejslavnější cyklistický závod světa

Legendární Tour de France se jezdí už přes 200 let, přesně od roku 1803. Postupem času se tento závod stal jednou z nejprestižnějších sportovních akcí na světě, plnou velkolepých vítězství a památných soubojů mezi nezapomenutelnými šampióny. Zkrátka Tour de France je již legendou cyklistického světa a také jedním ze symbolů Francie, podobně jako nože Opinel. Tour de France 2019 startuje v sobotu 6.7. a končí v neděli 28.7.2019.

Spojení 2 ikon Francie

Není tedy vůbec náhoda, že tradiční francouzský výrobce  vydává přibližně každé 2 roky speciální edici, vztahující se k tomuto neuvěřitelně populárnímu, adrenalinovému cyklistickému závodu. Navíc necelých 8 km od místa, kde se kdysi dnes už slavný kapesní nůž narodil, městečka Seant Jean de Maurien, se nachází vyhlášený úsek Lacets de Montvernier, obávané serpentíny, které účastnící závodu musí zdolat. Značka Opinel je oficiálním partnerem závodu.

Stoupání až do nebe – Lacets de Montvernier

V roce 1934 byla po 6letech dobudována malá silnička, spojující horskou vesničku Montvernier s civilizací v údolí řeky Arc, a úsek byl zařazen do etap slavného cyklistického závodu. 17 „lacets“, tedy tkaniček, tvoří pasáž dlouhou cca 2,5 km s převýšením 250 metrů. Zatáčky se střídají přibližně každých 150 metrů a průměrný sklon stoupání je 8 %.

Krásný kousek na cesty

Univerzální kapesní nůž se zdobenou střenkou z habrového dřeva udělá velkou radost zejména fanouškům Tour de France, příznivcům silniční či horské cyklistiky a cyklistům vůbec. Střenka je celá ozdobena vysoce trvanlivým,  potiskem, tzv. sublimační technikou, kdy se pigment rozptýlený v plynu dostane mikro-póry do struktury dřeva a po ochlazení je fixován uvnitř hmoty. Takto provedený potisk nevystupuje na povrch, je neznatelný na omak a je také extrémně odolný vůči otěru a chemickým látkám.

Každý správný muž nosí s sebou nůž…ale líbit se bude i ženám
S kapesním zavíracím nožem máte totiž vždy po ruce skvělého pomocníka. Nůž je tradičně vybaven patentovanou pojistkou ViroBlock, zabraňující samovolnému zavření či otevření čepele. Rukojeť vyrobená z habrového dřeva. Čepel nože je z nerezové leštěné oceli.

Pojistka ViroBlock spolehlivě zabrání samovolnému otvírání i zavírání nože.

Video:

Naši zákazníci k tomuto zboží ještě přikoupili

Zpět na předchozí stránku.

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
» Doporučte nás!

Provozovatel

HOMEWARE s.r.o.
Syrovice 349
664 67 Syrovice

Tel.: +420 725390797
E-mail: obchod@homeware.cz
HOT-LINE

navštivte také eKitchenAid.cz

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail pro odběr novinek:

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.