Keramický nůž na pečivo 15,24cm
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

Keramický nůž na pečivo 15,24cm

Výrobce:
Katalog. číslo:CKWB6P05
Dostupnost:Skladem
Naše cena: 495 Kč bez DPH, 599 Kč vč. DPH

Množstevní slevy:

M.j.: ksCena bez DPHCena vč. DPH
2 a více 479 Kč 579 Kč
4 a více 470 Kč 569 Kč
Doprava od:89 Kč
DORUČENÍ:Zboží odesíláme následující pracovní den.
Počet: ks

Keramické nože HOMEWARE jsou baleny po jednom kusu v praktickém luxusním dárkovém balení. Nože dodáváme ve dvojím barevném provedení čepele a to v bílé a černé. Černé nože ve struktuře keramického materiálu obsahují také uhlík a tím jsou jejich čepele ještě tvrdší.
Keramický nůž HOMEWARE má čepel vyrobenu z vysoce tvrdého oxidu zirkoničitého, tvrdostí nejblíže diamantu. Ostří nože je odolnější proti opotřebování a díky tomu vydrží dlouho ostré. Ergonomická plastová rukojeť s protiskluzovou úpravou je vyrobena z nesmáčivého ABS plastu. Každá rukojeť je spojena s nožem speciálním patentovaným postupem, který zabezpečí správné upevnění po celou dobu životnosti nože, navíc s oporou ukazováčku pro větší ochranu proti zranění.
Mezi největší výhody patří nejvyšší možná kvalita krájení, ostrost čepele po velmi dlouhou dobu, chuťová neutralita čepele a zachování veškerých vitamínů při krájení, použitý materiál brání chemickým reakcím, rozmnožování bakterií a nepohlcuje pachy. Díky keramickému materiálu je nůž velmi lehký a váží pouze polovinu hmotnosti ocelového nože stejné velikosti. Nůž odolává korozi a díky hladkému povrchu není citlivý na kyseliny. Mnohem snadněji a lehčeji klouže po povrchu, čímž se docílí vynikající přesnost řezu. 

Velkou výhodou keramických nožů značky HOMEWARE je úmyslné zabroušení špičky do mírného rádiusu, toto řešení by mělo zmírnit škody při případném pádu na zem a lépe ochránit tak Váš keramický nůž.
Všechny keramické nože HOMEWARE mají Evropské certifikáty kvality od společnosti SGS což je přední světový institut pro ověřování, testování a certifikace společností a produktů.
Certifikát kvality SGS je uznáván celosvětově a je udělovaný Société Générale de Surveillance (SGS), je to dobře známá, respektovaná, nestranná a osvědčená certifikační známka, svědčící o bezpečnostním standardu, jakož i kvalitě produktu. SGS značka dokládá spotřebiteli skutečnost, že výrobek je testovaný a certifikovaný v souladu s německým nařízením GPSG (zákon o bezpečnosti přístrojů a výrobků).  


Parametry a specifikace:

Délka čepele: 15,24 cm
Barva čepel/rukojeť: bílá/černá

Vlastnosti:
Extrémní ostrost, nízká hmotnost, nikdy nezrezaví
Dodáván v originálním dárkovém balení
Oxid zirkoničitý je druhý na stupnici tvrdosti, hned za diamantem
Ideální pro krájení na tenké plátky
Výrazně se omezí zhnědnutí nakrájeného ovoce nebo zeleniny
Krájené potraviny se nelepí na nůž
Lehká a pohodlná rukojeť s gumovým povrchem (TPR) pro přesné krájení
Chemicky netečné a neabsorbující chuť ani zápach krájených potravin
Zelenina, ovoce nebo maso se při krájení na nůž nelepí a neztrácí vitamíny
Odolnost vůči kyselinám, šťávám, oleji, soli nebo jiným prvkům snadné a rychlé čištění
Certifikace zdravotní nezávadnosti

Keramické nože je nutno chránit před pádem na podlahu, může dojít k poškození čepele, odkládejte se zvýšenou opatrností, čepel je křehká a může se zlomit či odštípnout špička.
Řežte vždy jen v přímém směru, nikdy neohýbejte čepel do stran. Netlačte na plochou stranu čepele - nepoužívejte k drcení česneku apod. Keramický nůž nepoužívejte ke zpracování masa s kostmi, chrupavkami a mražených jídel, nepoužívejte k sekání apod.
Nedoporučujeme ke krájení tvrdé slupky ananasů. Používejte výhradně na plastových nebo dřevěných krájecích prkénkách, nepoužívejte tvrdé krájecí prkénka ze skla, mramoru, porcelánu, nekrájejte v porcelánových talířích, pekáčích apod. Nepoužívejte k odstraňování zbytků pokrmů z nádobí. Nevystavujte přímému zdroji tepla.

Obsah balení:
Keramický nůž HOMEWARE
Podrobný návod k použití a údržbě

Naši zákazníci k tomuto zboží ještě přikoupili
 • Keramický nůž 7,62cm
  TIP Keramický nůž 7,62cm
  Délka čepele: 3" (7,62cm) Barva rukojeti: černá Barva čepele: černá Použití: univerzální loupací nůž na ovoce a zeleninu Profesionální černý kuchyňský keramický nůž Homeware v dárkovém balení, ergonomická ABS protiskluzová pogumovaná komfortní rukojeť 206 Kč bez DPH, 249 Kč vč. DPH
 • Keramický nůž Chef´s 17,78cm
  AKCE Keramický nůž Chef´s 17,78cm
  Délka čepele: 7" (17,78cm) Barva rukojeti: černá Barva čepele: bílá Použití: Chef´s Profesionální kuchyňský keramický nůž Homeware v dárkovém balení, jedna z největších dostupných čepelí, oblíbená zejména profesionálními kuchaři 632 Kč bez DPH, 764 Kč vč. DPH
 • Keramická škrabka černá Keramická škrabka černá Keramická škrabka je ideální pomocník, díky kterému zbavíte zeleninu či ovoce slupky, s lehkostí a ve velice tenkém řezu. Je vyrobena s velice dobře omyvatelného plastu a keramického materiálu "oxidu zirkonu". Ergonomická rukojeť z TPR v černé barvě s protiskluzovou úpravou. Čepel škrabky se dá jednosuše otočit a umožnit tak bezproblémovou práci levákům i pravákům. 98 Kč bez DPH, 119 Kč vč. DPH
 • Zwilling Twinox M pinzeta šikmá Zwilling Twinox M pinzeta šikmá 1x pinzeta - černá 483 Kč bez DPH, 585 Kč vč. DPH

Zpět na předchozí stránku.

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
» Doporučte nás!

Provozovatel

HOMEWARE s.r.o.
Syrovice 349
664 67 Syrovice

Tel.: +420 725390797
E-mail: obchod@homeware.cz
HOT-LINE

navštivte také eKitchenAid.cz

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail pro odběr novinek:

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.