Keramický nůž Big Chef´s 20,32cm
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

Keramický nůž Big Chef´s 20,32cm

Výrobce:
Katalog. číslo:CKW8P05
Dostupnost:Skladem
Původní cena: 1074 bez DPH, 1299 vč. DPH
Naše speciální cena: 913 Kč bez DPH, 1104 Kč vč. DPH
SLEVA:15%
Doprava od:89 Kč
DORUČENÍ:Zboží odesíláme následující pracovní den. Doručení objednaného zboží funguje za pomocí kurýrní služby Geis.
Počet: ks

Keramické nože HOMEWARE jsou baleny po jednom kusu v praktickém luxusním dárkovém balení. Nože dodáváme ve dvojím barevném provedení čepele a to v bílé a černé. Takže si můžete vybrat nejen podle svého vkusu, či barevného sladění kuchyně, ale také podle použití.

Keramický nůž HOMEWARE má čepel vyrobenu z vysoce tvrdého oxidu zirkoničitého, tvrdostí nejblíže diamantu. Ostří nože je odolnější proti opotřebování a díky tomu vydrží dlouho ostré. Ergonomická plastová rukojeť s protiskluzovou úpravou je vyrobena z nesmáčivého ABS plastu. Každá rukojeť je spojena s nožem speciálním patentovaným postupem, který zabezpečí správné upevnění po celou dobu životnosti nože, navíc s oporou ukazováčku pro větší ochranu proti zranění.
Mezi největší výhody patří nejvyšší možná kvalita krájení, ostrost čepele po velmi dlouhou dobu, chuťová neutralita čepele a zachování veškerých vitamínů při krájení, použitý materiál brání chemickým reakcím, rozmnožování bakterií a nepohlcuje pachy. Díky keramickému materiálu je nůž velmi lehký a váží pouze polovinu hmotnosti ocelového nože stejné velikosti. Nůž odolává korozi a díky hladkému povrchu není citlivý na kyseliny. Mnohem snadněji a lehčeji klouže po povrchu, čímž se docílí vynikající přesnost řezu. 

Velkou výhodou keramických nožů značky HOMEWARE je úmyslné zabroušení špičky do mírného rádiusu, toto řešení by mělo zmírnit škody při případném pádu na zem a lépe ochránit tak Váš keramický nůž.
Všechny keramické nože HOMEWARE mají Evropské certifikáty kvality od společnosti SGS což je přední světový institut pro ověřování, testování a certifikace společností a produktů.
Certifikát kvality SGS je uznáván celosvětově a je udělovaný Société Générale de Surveillance (SGS), je to dobře známá, respektovaná, nestranná a osvědčená certifikační známka, svědčící o bezpečnostním standardu, jakož i kvalitě produktu. SGS značka dokládá spotřebiteli skutečnost, že výrobek je testovaný a certifikovaný v souladu s německým nařízením GPSG (zákon o bezpečnosti přístrojů a výrobků).  Parametry a specifikace:

Délka čepele: 20,32cm
Barva čepel/rukojeť: bílá/černá

Vlastnosti:
Extrémní ostrost, nízká hmotnost, nikdy nezrezaví
Dodáván v originálním dárkovém balení
Oxid zirkoničitý je druhý na stupnici tvrdosti, hned za diamantem
Ideální pro krájení na tenké plátky
Výrazně se omezí zhnědnutí nakrájeného ovoce nebo zeleniny
Krájené potraviny se nelepí na nůž
Lehká a pohodlná rukojeť s gumovým povrchem (TPR) pro přesné krájení
Chemicky netečné a neabsorbující chuť ani zápach krájených potravin
Zelenina, ovoce nebo maso se při krájení na nůž nelepí a neztrácí vitamíny
Odolnost vůči kyselinám, šťávám, oleji, soli nebo jiným prvkům snadné a rychlé čištění
Certifikace zdravotní nezávadnosti

Keramické nože je nutno chránit před pádem na podlahu, může dojít k poškození čepele, odkládejte se zvýšenou opatrností, čepel je křehká a může se zlomit či odštípnout špička.
Řežte vždy jen v přímém směru, nikdy neohýbejte čepel do stran. Netlačte na plochou stranu čepele - nepoužívejte k drcení česneku apod. Keramický nůž nepoužívejte ke zpracování masa s kostmi, chrupavkami a mražených jídel, nepoužívejte k sekání apod.
Nedoporučujeme ke krájení tvrdé slupky ananasů. Používejte výhradně na plastových nebo dřevěných krájecích prkénkách, nepoužívejte tvrdé krájecí prkénka ze skla, mramoru, porcelánu, nekrájejte v porcelánových talířích, pekáčích apod. Nepoužívejte k odstraňování zbytků pokrmů z nádobí. Nevystavujte přímému zdroji tepla.

Obsah balení:
Keramický nůž HOMEWARE - může být bez loga společnosti
Podrobný návod k použití a údržbě

Naši zákazníci k tomuto zboží ještě přikoupili

Zpět na předchozí stránku.

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
» Doporučte nás!

Provozovatel

HOMEWARE s.r.o.
Syrovice 349
664 67 Syrovice

Tel.: +420 725390797
E-mail: obchod@homeware.cz
HOT-LINE

navštivte také eKitchenAid.cz

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail pro odběr novinek:

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.