KILNER silikonový trychtýř na džem
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

KILNER silikonový trychtýř na džem

Výrobce:
Katalog. číslo:0025.878
Dostupnost:Na objednávku
Naše cena: 346 Kč bez DPH, 419 Kč vč. DPH
Doprava od:89 Kč
DORUČENÍ:Zboží je skladem u dodavatele, o termínu dodání Vás budeme informovat (delší doba dodání), nebo nám zavolejte na tel. č.: 725390797.
Počet: ks

Představujeme Vám silikonový trychtýř od společnosti Kilner, který je nepostradatelným pomocníkem při zavařování. Redukuje nepořádek při zavařování a ochrání hrdlo samotné zavařovačky před znečištěním, aby měla dlouhou trvanlivost. Spodní část trychtýře Kilner je široce otevřená a ideálně pasuje na sklenice Kilner od velikosti 0,35 l. Samotný okraj trychtýře můžete použít při očištění vařečky nebo naběračky.

  • Vhodné do myčky nádobí
  • Rozměry: 16 x 16 x 6 cm

Anglická tradice a kvalita je to, co můžete od výrobků Kilner očekávat. První zavařovací sklenice spatřila světlo světa v roce 1842 právě ve městě Dewsbury, které leží v Anglii. V roce 1842 přišel John Kilner s objevem, který znamenal revoluci v zavařování. Originální sklenice Kilner mají nejen kouzlo nadčasového designu ale také mnoho technických výhod, které vás přesvědčí o jejich nezaměnitelnosti. Zavařovací sklenice Kilner, které použijete nejen při zavařování masa, zeleniny či ovoce, nejsou jediným sortimentem této tradiční značky. Podívejte se také na ostatnískleněné výrobky Kilner.

Video:

Naši zákazníci k tomuto zboží ještě přikoupili

Zpět na předchozí stránku.

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
» Doporučte nás!

Provozovatel

HOMEWARE s.r.o.
Syrovice 349
664 67 Syrovice

Tel.: +420 725390797
E-mail: obchod@homeware.cz
HOT-LINE

navštivte také eKitchenAid.cz

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail pro odběr novinek:

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.