French press Barkoffee černý, Alessi
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

French press Barkoffee černý, Alessi

Výrobce:
Katalog. číslo:BM12/8 B
Dostupnost:Na objednávku
Naše cena: 2107 Kč bez DPH, 2550 Kč vč. DPH
Doprava:ZDARMA
DORUČENÍ:Zboží je skladem u dodavatele, o termínu dodání Vás budeme informovat (určitě bude delší doba dodání cca. 3-5 týdnů, platba převodem není vyžadována) Nebo nám zavolejte 725 390 797.
Počet: ks

French press Barkoffee je dalším přírůstkem do kolekce „Bark“ designerského dua Michael Boucquillon e Donia Maaoui. Kolekce Bark je inspirována kůrou stromů z Toskánska, kde designérský pár žije.
French press je určen pro přípravu filtrované kávy, kdy namletou kávu pouze zalijete vroucí vodou a poté kávu pomocí sítka přefiltrujete.

French press umožňuje připravit kávu se zvláštní chutí, odlišnou nejen od espressa, ale také od překapávané kávy, pro jejíž přípravu se používají papírové filtry. French press je ideální pro přípravu jakéhokoli jiného nápoje, který potřebuje infuzi nebo k našlehání mléka pro přípravu cappuccina.

Údržba:
Skleněná nádoba je snadno vyjímatelná z nerezové části, což usnadňuje čištění. Skleněnou nádobu lze mýt v myčce. Pro čištění filtru/sítka se doporučuje čas od času jej rozebrat.

Design: Michael Boucquillon a Donia Maaoui
Materiál:  nerezová ocel potažená epoxidovou pryskyřicí, varné/ohnivzdor­né sklo
Obsah: 72 cl
Rozměr: 15×10× h 17 cm

Příprava kávy pomocí french pressu patří mezi nejjednodušší metody přípravy kávy. Namletá káva (nejvhodnější je nahrubo mletá) se přelije horkou vodou těsně pod bodem varu (92 - 96°C). Tato teplota je optimální pro dokonalou extrakci esenciálních olejů z kávových zrn a umožňuje plné rozvinutí chuti a vůně během pouhých 4 minut. Poté jednoduchým pohybem zatlačte píst směrem dolů, kávová sedlina tak zůstane pod jemným nerezovým filtrem. Dojde jednak k zastavení procesu louhování a zároveň se kávová sedlina nebude uvolňovat při nalévání kávy - zůstane pod sítkem, ne v nápoji.

Jemné nerezové sítko je dostatečně efektivní a zbavuje vás nutnosti používat papírové filtry - je nejen efektivní, ale i ekologické. Při přípravě kávy ve frenchpressu nezůstává žádný odpad - žádné použité papírové filtry nebo plastové kapsle. Zůstane jen kávová sedlina, kterou můžete využít jako účinné hnojivo.

Upozornění:
Nemíchejte kávu uvnitř nádoby nerezovou lžičkou - příliš prudkými pohyby by mohlo dojít k prasknutí skleněné nádoby.
Při stlačování pístu postupujte opatrně, příliš prudké stlačení by mohlo způsobit vystříknutí horké kávy z nádoby.

Naši zákazníci k tomuto zboží ještě přikoupili

Zpět na předchozí stránku.

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
» Doporučte nás!

Provozovatel

HOMEWARE s.r.o.
Syrovice 349
664 67 Syrovice

Tel.: +420 725390797
E-mail: obchod@homeware.cz
HOT-LINE

navštivte také eKitchenAid.cz

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail pro odběr novinek:

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.